Spoje porazily Spartu a zahrají si finále proti Prostějovu

RPM Spoje Praha porazily jak Štvanici tak Spartu a zahrají si finále MONETA Tenisové extraligy 2022 by OSTRA. V prostějovské skupině se překvapení nekonalo a domácí TK Agrofert Prostějov snadno porazil LTC Pardubice 5:1.

Kdo je RPM Spoje Praha? Jádro týmu tvoří vlastně bývalí odchovanci Sparty (Vocel) a Štvanice (Kolodziejová, Malečková, Jebavý), kteří našli útočiště v tenisovém klubu RPM Spoje Praha. Týmu pomohl Toby Alex Kodat, jehož otec Aleš na Spojích hrával, a Ekaterina Alexandrova, která se tenis naučila v Česku a kterou šéf Spojů Vojta Flégl již delší dobu trenérsky vede.
Takže se dá říci, že se o žádný zázrak nejednalo. Petr Nouza hraje dá se říci v životní formě. Vocel v hale dostává svému jménu a hraje velmi tvrdě a navíc i přesně. Mladý Toby Alex Kodat má v ruce dynamit. Navíc Spoje mají deblového specialistu Jebavého a Middelkoopa plus sehrané debly Nouza/Vocel a Malečková/Kolodziejová.
Spoje je potřeba porazit už v singlech, protože je velká šance, že proti nim prohrajete všechny debly.

Jak se zpívá v písni od Palo Habery "Príbeh nekončí". Spoje v pátek nastoupí ve finále Tenisové extraligy 2022 proti Prostějovu a budou chtít zvednout nad hlavu pohár pro vítěze.

Tímto Vás zveme do tenisové haly OÁZA Říčany, kde se finále v pátek 16. prosince odehraje. Vstupenky si můžete koupit na Ticketportálu. Finálové utkání bude vysíláno živě v televizi na kanálu NOVA SPORT.

TK Sparta Praha - RPM Spoje Praha 4:5
Palicová - Vlčková 6:2, 6:3
Vrbenský - Middelkoop 7:5, 6:4
Kvitová - Kolodziejová 6:0, 6:2
Gojowczyk - Vocel 1:6, 3:6
Piros - Kodat 5:7, 4:6
Molčan - Nouza 6:7, 3:6
Kvitová/Havlíčková - Kolodziejová/Malečková 6:1, 3:6, 5:10
Vrbenský/Bolardt - Jebavý/Nouza 7:6, 1:2 skreč pro Spartu
Piros/Molčan - Middelkoop/Vocel 2:6, 4:6

TK Agrofert Prostějov – LTC Pardubice 5:1
Mrva - skreč pro Prostějov
Tomajková - Slaměníková 6:4, 6:0
Bejlek - Kučerová 6:1, 6:2
Poljak - Jaloviec 7:5, 4:3 skreč pro Prostějov
Menšík - Kratochvíl 6:3, 6:1
Sachko - Vlkovský 1:0 skreč pro Pardubice